سوالات متداول
سورسینو چیست؟!

سورسینو یک پلتفرم جامع منبع‌یابی کالا و خدمات به شکل ثبت آگهی نیازمندی کسب و کار است. می‌توانید با ثبت آگهی و شرح نیاز خود، درخواست پیمانکاران مختلف را دریافت کرده و مدیریت نمایید. می‌توانید رزومه درخواست‌دهندگان را دریافت کرده و مقایسه کنید. اگر برای نیاز خود نیاز به پر کردن فرم خاصی دارید آن را به همراه آگهی آپلود کرده و از درخواست‌دهندگان دریافت کنید. و کلی امکانات دیگر که شما را برای یافتن بهترین پیمانکار و تأمین‌کننده یاری می‌کند.

سورسینو مناسب چه نوع آگهی می‌باشد؟

به طور کلی می‌توانید کلیه آگهی‌های نیازمندی کسب و کار اعم کالا و خدمات را در سورسینو درج نمایید و پیشنهاد پیمانکاران و تأمین‌کنندگان مختلف را مدیریت کرده و بهترین را از میان آن‌ها انتخاب نمایید.

نحوه ثبت نام در سایت چگونه است؟

برای ثبت نام در سایت می‌توانید با ماهیت شرکت (حقوقی) و افراد و تیم‌ها (حقیقی) اقدام نمایید. شرکت‌ها برای فعالسازی پروفایل خود می‌بایست مدارکی برای اثبات ماهیت حقوقی خود ارائه نمایند.

چه کسانی می‌توانند در پلتفرم سورسینو آگهی نیازمندی کسب وکار ثبت نمایند؟

درحال حاضر شرکت‌ها با ماهیت حقوقی می‌توانند پس از احراز هویت کسب و کار خود، نیاز خود را ثبت نمایند و درخواست افراد و پیمانکاران را به آگهی خود مدیریت نمایند.

آیا افراد حقیقی هم می‌توانند به نیازمندی‌ها پیشنهاد ارسال کنند؟

بلی، در سورسینو این امکان فراهم است تا افراد و تیم ها به آگهی‌هایی که امکان ارسال درخواست را برای "تیم و افراد" دارند، درخواست همکاری ارسال نمایند.

چه مدارکی برای اثبات شخصیت حقوقی مورد قبول است؟

به صورت کلی آگهی روزنامه‌ای ثبت، اساسنامه ثبت شده، جواز کسب و باقی مدارکی که می‌تواند ماهیت حقوقی کسب و کار شما را اثبات کند قابل قبول می‌باشد.

وضعیت مختلف آگهی‌ها به چه معنی است؟

فعال: آگهی فعال است و در حال جذب درخواست می‌باشد. پس از طی مهلت هر آگهی متناسب با مهلت هر پکیج انتخاب شده، به حالت 'بسته شده' تغییر می‌کند. متوقف شده: هرگاه آگهی دهنده نیاز داشته باشد تا روند دریافت درخواست هارا برای مدتی متوقف کند از این حالت استفاده می‌کند. بسته شده: مدت زمان قانونی برای هر آگهی تمام شده است. لغو شده: اگر آگهی دهنده از آگهی منصرف شود و آگهی را لغو کند این حالت نمایش داده می‌شود.

آیا امکان ادیت رزومه در سورسینو وجود دارد؟

بلی، شما می‌توانید رزومه خود را در پنل کاربری ادیت کنید و یا فایل رزومه و نمونه کار مرتبط خود را بارگذاری نمایید. همواره آخرین تغییرات در رزومه و نمونه کار به آگهی دهنده نمایش داده می‌شود. پیشنهاد می‌شود همواره هم رزومه داخل سایت و رزومه پیوست را پر کرده و بروز نگه دارید. این کار باعث افزایش شانس انتخاب درخواست شما خواهد شد.

آیا می‌شود تعیین کرد که چه افرادی به آگهی ما درخواست بدهد؟

بلی، شما می‌توانید تعیین کنید که شرکت‌ها و یا افراد و تیم‌ها به نیاز شما پاسخ بدهند.

مهلت استفاده در آگهی‌ها به چه معناست؟

شما می‌بایست پس از خرید بسته مورد نظر در زمان مشخصی تعداد آگهی‌های خریداری شده را منتشر نمایید. می‌توانید در این خصوص با کارشناسان ما گفتگو نمایید.

آگهی‌ها چه مدت بر روی سایت می‌مانند؟

این مسأله متناسب با بسته‌ای که تهیه نموده‌اید متفاوت است. در هنگام خرید بسته می‌توانید بسته‌ای که مدت زمان انتشار آگهی بیشتری دارد انتخاب نمایید. آگهی دهنده می‌تواند پس از این مدت همچنان به درخواست‌ها دسترسی داشته باشند.

برای ثبت نام افراد حقوقی چه شماره تلفنی ارائه کنیم؟

ثبت نام در سایت از طریق شماره موبایل و کد تأیید صورت می‌گیرد. برای این کار اطلاعات رابط کسب و کار خود را وارد نمایید.

چگونه می‌تواند درخواست خود را ویرایش کنم؟

برای این کار ابتدا درخواستی را که برای آگهی ارسال کردید از قسمت درخواست‌های من با زدن دکمه انصراف از درخواست پاک کنید؛ سپس مجدد برای آگهی درخواست ثبت کنید. توجه کنید که هر تغییر در رزومه و رزومه پیوست شما برای آگهی دهنده هم اعمال می‌شود.

پس از ثبت آگهی چقدر زمان می‌برد تا در سایت منتشر شود؟

به طور کلی پس از ثبت آگهی محتوای آن به تأیید سیستم می‌رسد و در کوتاه‌ترین زمان در سایت منتشر می‌شود. گاهی ممکن است تا آگهی نیاز به تغییراتی داشته باشد که دلیل آن در اطلاعات کارت آگهی در قسمت آگهی‌های من نمایش داده می‌شود و پس از ویرایش می‌توانید آگهی خود را در سایت مشاهده نمایید.

مشکلی در ثبت درخواست دارم چگونه این موضوع را حل کنم؟

در صورت بروز هرگونه مشکل و سؤال، این موضوع را از طریق ثبت تیکت در قسمت پروفایل کاربری با کارشناسان در میان بگذارید. این موضوع در کوتاه‌ترین زمان برطرف خواهد شد.

آیا می‌توانم با آگهی دهنده ارتباط داشته باشم؟

شما می‌توانید از قسمت شرکت‌ها صفحه شرکت آگهی دهنده را پیدا کرده و از قسمت سمت چپ صفحه سؤال خود را با‌ایشان مطرح کنید.

چگونه با کارشناسان سایت ارتباط داشته باشیم؟

در حال حاضر امکان ملاقات حضوری میسر نیست. شما می‌توانید برای ارتباط از منوی کاربری خود ثبت تیکت پشتیبانی داشته باشید. همچنین از طریق شماره اعلام شده با کارشناسان ارتباط داشته باشید.

کاربران حقیقی و حقوقی چه تفاوتی در دسترسی و پروفایل دارند؟

به طور کلی تفاوتی در دسترسی و پروفایل این کاربران وجود ندارد . فقط در حال حاضرکاربران حقیقی امکان ثبت آگهی را ندارند و تنها میتوانند به آگهی ها درخواست همکاری ارسال نمایند.

تفاوت آگهی های من و درخواست های من در پروفایل کاربری چیست؟

اگر شما آگهی را در سورسینو منتشر کرده باشید میتوانید از قسمت آگهی های من به آنها دسترسی داشته باشید. شما میتوانید آنها را ویرایش کرده و درخواست هارا به آگهی خود مدیریت کنید. حال اگر به آگهی دیگری درخواست ارسال کرده باشید میتوانید از قسمت درخواست های من آنها را مشاهده نمایید.

آیا فقط شرکت ثبت شده برای درج آگهی مورد قبول است؟

خیر، به طور کلی شما میبایست برای کسب وکار خود مجوز فعالیت و مدارک ثبتی داشته باشید. این مدارک میتواند جواز کسب، آگهی ثبت روزنامه ای، پروانه کسب، اساسنامه و هرگونه مدرکی دال بر فعالیت نظام مند کسب و کار شما قابل قبول است.

در چه حوزه هایی میتوان آگهی ثبت کرد؟

حوزه های ثبت آگهی در سورسینو متنوع بوده و سعی شده تا اکثر حوزه ها را پوشش دهد. شما میتوانید با ثبت انتقاد و پیشنهاد، حوزه فعالیت خود را پیشنهاد دهید تا به سایت اضافه شود.